Turystyka zrównoważona i aktywna w Hiszpanii

Lubicie spędzać czas w zdrowy sposób lub cenisz sobie piękno dzikiej przyrody? Hiszpania to kraj, który otwiera przed wami nieograniczoną ilość miejsc sprzyjających uprawianiu turystyki aktywnej. To prawie 8 tysięcy kilometrów morskiego wybrzeża i niezliczona ilość masywów górskich idealnych do wspinaczki lub trekkingu. Przez 365 dni w roku możecie tam obcować z naturą, dbając przy tym o swoją kondycję fizyczną.

Hiszpania to także wyjątkowe miejsce dla miłośników sportów podnoszących poziom adrenaliny. To nieograniczona ilość propozycji także dla pragnących wyciszyć się w mniej szalony sposób. Obserwując przyrodę, uwieczniając ją we wspomnieniach lub w obiektywie aparatu. Oddając się swoim pasjom w zupełnie nowych miejscach urzekających swoją dzikością. Odbywając rejs rybackim kutrem, łowiąc ryby w górskich potokach, delektując się smakiem regionalnej, ekologicznej gastronomii. Nie ważne jakie macie hobby, w Hiszpanii na pewno znajdziecie wiele idealnych miejsc by je realizować...

Turystyka zrównoważona w Hiszpanii

Nie tylko wskażemy miejsca do uprawiania w tym kraju turystyki aktywnej. W profesjonalny sposób zorganizujemy pobyt w Hiszpanii i zadbamy o to byście cieszyli się wypoczynkiem na łonie tamtejszej natury!

Poniżej znajdziecie kilka z naszych standardowych propozycji dla miłośników turystyki zrównoważonej. Jeśli lubicie podróżować na własną rękę oferujemy przygotowanie "szytego na miarę" Planu indywidualnego wyjazdu turystycznego do Hiszpanii.

Hiszpania - turystyka aktywna i zrównoważona

Majorka - wyjazdy indywidualne

Hiszpańskie Pireneje trekking - Spain4You Concierge