Eko-Majorka - Turystyka zrównoważona dla aktywnych

Betonowe kurorty, zatłoczone plaże i bary z brytyjską lub niemiecką gastronomią? To nie jest Majorka, którą zobaczycie wybierając się tam z nami. Chcemy wam pokazać zupełnie inną wyspę!

Naszą propozycję kierujemy przede wszystkim do miłośników turystyki zrównoważonej, regionalnej gastronomii oraz zwiedzania mniej uczęszczanych przez turystów miejsc. Wypoczywać będziecie w malowniczych, dzikich zatoczkach i na dziewiczych plażach. Poznacie rodzinną winiarnię z kilkusetletnią tradycją. Posmakujecie wyśmienitej majorkańskiej kuchni bazującej na smaku świeżych, lokalnych składników. Podczas pieszych wędrówek będziecie oczarowani pięknem krajobrazów gór Serra de Tramuntana.

Majorka - wyjazdy indywidualne Spain4You Concierge

Wyjazd 7-dniowy na Majorkę dla grup 2-7 osób (od 1990 PLN / os. **)

Terminy wyjazdów: od 5 maja do 14 października

Cena obejmuje:

  • Przygotowanie szczegółowego planu indywidualnego pobytu turystycznego na Majorce w oparciu o wymagania klienta
  • 7 noclegów - zakwaterowanie w wyselekcjonowanych hotelach o standardzie ściśle dopasowanym do wymagań klienta
  • Sprawowanie 24-godzinnej opieki nad grupą przez opiekuna od momentu wylotu z Polski do Hiszpanii do czasu powrotu do kraju
  • Wynajem floty samochodowej i transport (kierowca) na terytorium Hiszpanii
  • Usługi przewodnickie oraz dokonywanie wymaganych rezerwacji w wymagających tego obiektach publicznych
  • Zmiany w szczegółowym planie indywidualnego pobytu turystycznego w zależności od potrzeb grupy (klienta) podczas trwania wyjazdu

Cena nie obejmuje:

  • Biletu lotniczego (koszt od ok. 400 PLN w obie strony)
  • Dobrowolnych ubezpieczeń podróżnych
  • Wyżywienia
  • Biletów wstępu, opłat za korzystanie z usług lokalnych organizatorów turystyki (wypożyczalnie sprzętu, udział w imprezach)

** Orientacyjny koszt w przypadku organizacji wyjazdu dla grupy liczącej pow. 5 osób z noclegami w hotelach o standardzie do 3***. Dokładną kwotę możemy oszacować na podstawie wstępnych informacji podanych przez klienta, w szczególności dotyczących preferowanego terminu wycieczki, standardu miejsc noclegowych oraz liczebności grupy.

7-dniowa podróż krajoznawcza dla aktywnych na Majorkę to jedna z opcji, które możemy zaproponować w ofercie Spain4You Concierge. Istnieje możliwość organizacji wycieczek trwających dłużej.

Jeśli lubią Państwo podróżować samodzielnie, możemy sporządzić dla Was szczegółowy plan indywidualnego pobytu turystycznego na Majorce. Koszt przygotowania przez nas takiego planu wynosi 800 PLN (7-dniowy pobyt).