HISZPAŃSKIE PIRENEJE

Wycieczka krajoznawcza + trekking

Nasza propozycja to coś dla miłośników turystyki zrównoważonej oraz zwiedzania mniej uczęszczanych przez turystów zakątków północnej Hiszpanii. Północne, górskie regiony tego kraju to dla nas:

- czyste powietrze i niezliczona ilość górskich szlaków, których wcale nie przemierzają tłumy turystów
- wędrówki w miejscach urzekających pięknem krajobrazu i bogactwem otaczającej przyrody
- możliwość odkrywania osobliwych kultur autonomicznych regionów północnej Hiszpanii: Katalonii, Aragonii i Nawarry
- wspaniałe zabytki średniowiecznych cywilizacji Hiszpanii (zamki, klasztory), a także fascynujące opowieści wpisujące się w ich dzieje
- delektowanie się urozmaiconą kuchnią regionalną w wyselekcjonowanych i sprawdzonych lokalach gastronomicznych

Wszystko to, a nawet dużo więcej, możemy zaoferować w ramach wyjazdów indywidualnych w ofercie Spain4You Concierge. To podróże "szyte na miarę" klienta, który sam decyduje o tempie podróżowania, standardzie bazy noclegowej oraz tego co chciałby przeżyć lub zobaczyć!

Pireneje Hiszpańskie - Park Narodowy Ordesa y Monte Perdido

Wyjazd 7-dniowy do Północnej Hiszpanii dla grup 2-7 osób (od 1990 PLN / os. **)

Terminy wyjazdów: od 14 kwietnia do 14 października

Cena obejmuje:

  • Przygotowanie szczegółowego planu indywidualnego pobytu turystycznego w Północnej Hiszpanii w oparciu o wymagania klienta
  • 7 noclegów - zakwaterowanie w wyselekcjonowanych hotelach o standardzie ściśle dopasowanym do wymagań klienta
  • Sprawowanie 24-godzinnej opieki nad grupą przez opiekuna od momentu wylotu z Polski do Hiszpanii do czasu powrotu do kraju
  • Wynajem floty samochodowej i transport (kierowca) na terytorium Hiszpanii
  • Usługi przewodnickie na terytorium Hiszpanii oraz dokonywanie potrzebnych rezerwacji (wizyty w obiektach publicznych wymagających rezerwacji)
  • Zmiany w szczegółowym planie indywidualnego pobytu turystycznego w zależności od potrzeb grupy (klienta) podczas trwania wyjazdu

Cena nie obejmuje:

  • Biletu lotniczego (koszt od ok. 400 PLN w obie strony)
  • Dobrowolnych ubezpieczeń podróżnych
  • Wyżywienia
  • Biletów wstępu, opłat za korzystanie z usług lokalnych organizatorów turystyki (wypożyczalnie sprzętu, udział w imprezach)

** Orientacyjny koszt w przypadku organizacji wyjazdu dla grupy liczącej pow. 5 osób z noclegami w hotelach o standardzie do 3***. Dokładną kwotę możemy oszacować na podstawie wstępnych informacji podanych przez klienta, w szczególności dotyczących preferowanego terminu wycieczki, standardu miejsc noclegowych oraz liczebności grupy.

7-dniowa podróż krajoznawcza to jedna z opcji, które możemy zaproponować w ofercie Spain4You Concierge. Istnieje możliwość organizacji wycieczek trwająch przez inną ilość dni.

Jeśli lubią Państwo podróżować samodzielnie, możemy sporządzić dla Was szczegółowy plan indywidualnego pobytu turystycznego w Północnej Hiszpanii. Koszt przygotowania przez nas takiego programu wynosi 800 PLN (7-dniowy pobyt).