Wyjazdy kulinarne do Hiszpanii

Spain4You - Turystyka kulinarna w Hiszpanii

Jednym z najważniejszych elementów kultury krajów śródziemnomorskich jest ich narodowa gastronomia. Hiszpania to miejsce, w którym oprócz wspaniałych restauracji i smacznych regionalnych potraw znajdziecie wiele ciekawych wydarzeń związanych ze sztuką kulinarną.

Z naszą pomocą odkryjecie najlepsze smaki Półwyspu Iberyjskiego, weźmiecie udział w najważniejszych gastronomicznych wydarzeniach kraju oraz w szkoleniach pod okiem kulinarnych mistrzów. Nasze usługi dostosowane są do grup o różnej wielkości i urozmaicone atrakcjami krajoznawczymi oraz wypoczynkowymi.

Jeśli lubicie podróżować samodzielnie możecie poradzić się nas w wielu kwestiach. Jeśli głównym celem lub ważnym punktem Waszego wyjazdu do Hiszpanii jest gastronomia możemy przygotować plan pobytu uwzględniający:

  • rekomendowane przez nas restauracje i inne obiekty gastronomiczne
  • najciekawsze winnice i winiarnie
  • gastronomiczne potrawy oraz produkty regionalne, których warto spróbować
  • warsztaty kulinarne w miejscach pobytu 

Poniżej znajdziecie nasze standardowe propozycje wycieczek w ramach oferty Spain4You Concierge dla pasjonatów gastronomii. Jeśli lubicie podróżować na własną rękę oferujemy przygotowanie "szytego na miarę" Planu indywidualnego wyjazdu turystycznego do Hiszpanii.

Turystyka kulinarna w Hiszpanii

Kraj Basków - wycieczki gastronomiczne do Hiszpanii

Kuchnia Hiszpańska - wyjazdy indywidualne