ANDALUZJA - Wycieczki objazdowe Spain4You

Andaluzja, słoneczny region położony na południu Hiszpanii, to nie tylko wypoczynek na śródziemnomorskich i atlantyckich plażach. To także wędrówki w miejscach urzekających pięknem krajobrazu i dzikiej przyrody. To kolebka flamenco, zapach sherry unoszący się z winiarni w Jerez, barwne fiesty i pogoda ducha rdzennych Andaluzyjczyków. To miejsca, w których możesz poznać wspaniałe zabytki kultury chrześcijańskiej, muzułmańskiej i żydowskiej, a także fascynującą historię związana z ich budową. Wreszcie, Andaluzja to możliwość delektowania się najsmakowitszymi tapas i zdrową kuchnią śródziemnomorską.

Wszystko to, a nawet nieco więcej, możemy zaoferować w ramach wyjazdów indywidualnych w ofercie Spain4You Concierge. To podróże "szyte na miarę" klienta, który sam decyduje o tempie podróżowania, standardzie bazy noclegowej oraz tego co chciałby przeżyć lub zobaczyć!

Zwiedzanie Andaluzji - wycieczka objazdowa Spain4You Concierge

Wyjazd 7-dniowy do Andaluzji dla grup od 2 do 7 osób (od 1990 PLN / os. **)

Cena obejmuje:

  • Przygotowanie szczegółowego programu indywidualnego pobytu turystycznego w Andaluzji w oparciu o wymagania klienta
  • 7 noclegów - zakwaterowanie w wyselekcjonowanych hotelach o standardzie ściśle dopasowanym do wymagań klienta
  • Sprawowanie 24-godzinnej opieki nad grupą przez opiekuna od momentu wylotu z Polski do Hiszpanii do czasu powrotu do kraju
  • Wynajem floty samochodowej i transport (kierowca) na terytorium Hiszpanii
  • Usługi przewodnickie na terytorium Hiszpanii oraz dokonywanie potrzebnych rezerwacji (wizyty w obiektach publicznych wymagających rezerwacji)
  • Zmiany w szczegółowym planie indywidualnego pobytu turystycznego w zależności od potrzeb grupy (klienta) podczas trwania wyjazdu

Cena nie obejmuje:

  • Biletu lotniczego (koszt od ok. 400 PLN w obie strony)
  • Dobrowolnych ubezpieczeń podróżnych
  • Wyżywienia
  • Biletów wstępu, opłat za korzystanie z usług lokalnych organizatorów turystyki (wypożyczalnie sprzętu, udział w imprezach), opłat klimatycznych

** Orientacyjny koszt w przypadku organizacji wyjazdu dla grupy liczącej pow. 5 osób z noclegami w hotelach o standardzie do 3***. Dokładną kwotę możemy oszacować na podstawie wstępnych informacji podanych przez klienta, w szczególności dotyczących preferowanego terminu wycieczki, standardu miejsc noclegowych oraz liczebności grupy.

7-dniowa wycieczka objazdowa to jedna z opcji, które możemy zaproponować w ofercie Spain4You Concierge. Istnieje możliwość organizacji imprez trwająch dłużej lub krócej.