Hiszpania - w krainie zamków i Don Kichota

Wycieczka objazdowa po Kastylii

Zapraszamy w podróż do Hiszpanii bez morza i flamenco! Zamiast tego poznacie jej nieco inny, lecz jak najbardziej autentyczny i uniwersalny charakter. Odkryjecie Hiszpanię fascynującą pod względem zabytków dziedzictwa kulturowego, krajobrazów i gastronomii.

Tydzień to wystarczający czas by zwiedzić jedne z najciekawszych miejsc w historycznym regionie Kastylii oraz ziemi konkwistadorów - Estremadurze. Na trasie wycieczki znajdą się między innymi Segowia, Salamanka, Cáceres, Toledo i Cuenca. W planie podróży są również wizyta w jednym z hiszpańskich parków narodowych, zwiedzanie winnic, spływ kajakami rzeką nizinną lub górską, a także atrakcje kulturoznawcze i kulinarne.

Zwiedzanie Kastylii - wyjazd do Hiszpanii

Objazdowa wycieczka 7-dniowa po Kastylii dla grup 2-7 osób (od 1990 PLN / os. **)

Terminy wyjazdów: od 1 czerwca do 27 października

Cena obejmuje:

  • Przygotowanie szczegółowego planu indywidualnego pobytu turystycznego w Kastylii i León oraz Estremadurze w oparciu o wymagania przedstawione przez klienta
  • 7 noclegów - zakwaterowanie w wyselekcjonowanych hotelach o standardzie ściśle dopasowanym do wymagań klienta
  • Sprawowanie 24-godzinnej opieki nad grupą przez opiekuna od momentu wylotu z Polski do Hiszpanii do czasu powrotu do kraju
  • Wynajem floty samochodowej oraz transport na terytorium Hiszpanii
  • Usługi przewodnickie na terytorium Hiszpanii oraz dokonywanie potrzebnych rezerwacji (wizyty w obiektach wymagających rezerwacji)
  • Zmiany w szczegółowym planie indywidualnego pobytu turystycznego w zależności od potrzeb grupy (klienta) podczas trwania wyjazdu

Cena nie obejmuje:

  • Biletu lotniczego (koszt od ok. 400 PLN w obie strony)
  • Dobrowolnych ubezpieczeń podróżnych
  • Wyżywienia
  • Biletów wstępu, opłat za korzystanie z usług lokalnych organizatorów turystyki (wypożyczalnie sprzętu, udział w imprezach)

** Orientacyjny koszt w przypadku organizacji wyjazdu dla grupy liczącej pow. 5 osób z noclegami w hotelach o standardzie do 3***. Dokładną kwotę możemy oszacować na podstawie wstępnych informacji podanych przez klienta, w szczególności dotyczących preferowanego terminu wycieczki, standardu miejsc noclegowych oraz liczebności grupy.

7-dniowa wycieczka krajoznawcza po historycznej Kastylii to jedna z opcji, które możemy zaproponować w ofercie Spain4You Concierge. Istnieje możliwość organizacji wycieczki ze zwiedzaniem środkowej Hiszpanii trwająch inną ilość dni.

Jeśli lubią Państwo podróżować samodzielnie, możemy sporządzić dla Was szczegółowy plan indywidualnego pobytu turystycznego w środkowej Hiszpanii. Koszt przygotowania przez nas takiego programu wynosi 800 PLN (7-dniowy pobyt).