Spain4You - Skontaktuj się z nami

Jeśli są Państwo zainteresowani świadczonymi przez nas usługami, uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail:

Spain4You

Telefon: (+48) 663 91 97 88

E-mail: biuro@hiszpania-portal.pl

Spain4You - Hiszpania łączy nasze pasje

Spain4You - Hiszpania łączy nasze pasje

Każdy z nas ma wiele pasji związanych z Hiszpanią. Niektóre są wspólne, inne bardzo indywidualne. Posiadamy też umiejętności i doświadczenie dzięki któremu nasze działania wyróżnia profesjonalizm. Działając razem pomagamy naszym klientom w realizacji ich osobistych potrzeb lub marzeń właśnie w Hiszpanii...

Piotr Bartoszewicz  

Twórca największego polskiego serwisu internetowego poświęconego Hiszpanii. W 1997 roku ukończył Iberystykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od tamtego czasu Hiszpania jest jego drugim domem. Mieszkał tam przez długi okres pracując m.in. jako tłumacz symultaniczny. Z krajem tym wiążą się prawie wszystkie jego pasje, którymi chętnie dzieli się z innymi. Organizuje wyjazdy do Hiszpanii dla najbardziej wymagających. Wolny czas spędza w trakcie spontanicznych podróży w gronie przyjaciół eksplorując nowe miasta, wioski, drogi i bezdroża tego kraju.

Katarzyna Małecka

Jest prawdziwą pasjonatką, podróżnikiem i propagatorem kultury hiszpańskiej. Tancerka, choreograf, tłumacz języka hiszpańskiego. Sztuką flamenco zajmuje się od 1989r. Towarzyszyła jej narodzinom w Polsce. W 1992 wyjechała na 14 lat do Hiszpanii, gdzie jako pierwsza Polka uczyła się tańca m.in. w prestiżowej szkole flamenco Amor de Dios w Madrycie. Od 2004 r. organizuje wiele ciekawych wyjazdów do Hiszpanii, połączonych ze zwiedzaniem miejsc, gdzie można zobaczyć prawdziwe flamenco, poznać najlepszych artystów z Hiszpanii.

Joanna Bartoszewicz

Mistrzyni dobrego smaku, nie tylko w dziedzinie hiszpańskiej gastronomii. Współtworzyła sekcję KUCHNIA w portalu Hiszpania. Jest niewyczerpanym źródłem wiedzy w zakresie organizacji wyjazdów do Hiszpanii dla firm i wszelkiego rodzaju rezerwacji. Dzięki temu możemy zaoferować najwyższą jakość usług związaną z zapewnieniem komfortowych noclegów i profesjonalnym przygotowaniem rozmaitych eventów firmowych.

Aneta Kubańska

Na co dzień żyje językiem hiszpańskim, który również stanowi jej zawód jako tłumacza przysięgłego. Oprócz tłumaczeń poświadczonych zajmuje się również tłumaczeniami zwykłymi i specjalistycznymi, pisemnymi oraz ustnymi. Ponadto prowadzi zajęcia z języka hiszpańskiego na wszystkich poziomach zaawansowania oraz organizuje kursy obejmujące zagadnienia z dziedziny hiszpańskiego prawniczego i ekonomicznego.