4 smaki Hiszpanii

7-dniowa wycieczka kulinarna

Pragniecie spędzić najsmaczniejszy tydzień Waszego życia? To może zdarzyć się właśnie w Hiszpanii! Zaserwujemy Wam 1000 kilometrów kulinarnej przygody, która będzie podążać za czterema kanonami smaku kuchni iberyjskiej:

- klasyczna kuchnia hiszpańska

- uliczne targi z żywnością i street-food

- gourmet

- wino hiszpańskie

Od śródziemnomorskiego wybrzeża, przez góry, Atlantyk, mesetę po samo serce Hiszpanii. Restauracje, bary, bazary z żywnością, plenerowe degustacje, winnice oraz warsztaty kulinarne pod okiem mistrzów. Znajdzie się również czas na kulturalną strawę...

W przypadku wyjazdów dla profesjonalnych dla mediów (telewizja, prasa drukowana, internet) oferujemy pomoc w przygotowaniu materiałów (umawianie spotkań, wywiady i konsultacje z szefami kuchni, wizyty u producentów żywności, baza materiałów prasowych, logistyka personelu i sprzętu)

Wycieczka kulinarna do Hiszpanii Spain4You

7-dniowa wycieczka kulinarna do Hiszpanii dla grup 2-7 osób (od 1990 PLN / os. **)

Terminy wyjazdów: od 6 maja do 27 października

Cena obejmuje:

  • Przygotowanie szczegółowego planu indywidualnego pobytu turystycznego w Hiszpanii w oparciu o wymagania przedstawione przez klienta
  • 7 noclegów - zakwaterowanie w wyselekcjonowanych hotelach o standardzie ściśle dopasowanym do wymagań klienta
  • Sprawowanie 24-godzinnej opieki nad grupą przez opiekuna od momentu wylotu z Polski do Hiszpanii do czasu powrotu do kraju
  • Wynajem floty samochodowej i transport (kierowca) na terytorium Hiszpanii
  • Usługi przewodnickie na terytorium Hiszpanii oraz dokonywanie wymaganych rezerwacji
  • Zmiany w szczegółowym planie indywidualnego pobytu turystycznego w zależności od potrzeb grupy (klienta) podczas trwania wyjazdu

Cena nie obejmuje:

  • Biletu lotniczego (koszt od ok. 400 PLN w obie strony)
  • Dobrowolnych ubezpieczeń podróżnych
  • Wyżywienia
  • Biletów wstępu, opłat za korzystanie z usług lokalnych organizatorów turystyki (kursy kulinarne, udział w imprezach kulturalnych, wstęp do winiarni itp.)

** Orientacyjny koszt w przypadku organizacji wyjazdu dla grupy liczącej pow. 5 osób z noclegami w hotelach o standardzie do 3***. Dokładną kwotę możemy oszacować na podstawie wstępnych informacji podanych przez klienta, w szczególności dotyczących preferowanego terminu wycieczki, standardu miejsc noclegowych oraz liczebności grupy.

7-dniowa podróż gastronomiczna do Hiszpanii to jedna z opcji, które możemy zaproponować w ofercie Spain4You Concierge. Istnieje możliwość organizacji wycieczek trwająch dłużej lub krócej.

Jeśli lubią Państwo podróżować i zwiedzać samodzielnie, możemy sporządzić dla Was szczegółowy plan indywidualnego pobytu turystycznego w Hiszpanii. Koszt przygotowania przez nas takiego programu wynosi 800 PLN (7-dniowy pobyt).